AC Milan overweegt Noussair
Mazraoui naar de Serie A te halen. Dat meldt de Italiaanse transferjournalist Nicolò Schira. De 28-jarige rechtsback zou zelf wel oren hebben naar een overstap.
Mazraoui, geboren in Leiderdorp en international van
Marokko, ligt nog tot medio 2028 vast bij Manchester United. Toch sprak zijn zaakwaarneemster Rafaela Pimenta recentelijk al met de clubleiding van Milan. Volgens Transfermarkt is de voormalig Ajacied momenteel zo’n 18 miljoen euro waard. United betaalde twee jaar geleden nog 15 miljoen euro aan Bayern München om hem over te nemen.
★
Voor vaste lezers
Mis geen nieuws meer van Puna.nl
Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.
Open Google ›
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen.
Bij Milan zou Mazraoui opnieuw kunnen gaan werken onder Ruben Amorim. De Portugese trainer was in zijn tijd bij Manchester United zeer gecharmeerd van de vleugelverdediger. In totaal speelde Mazraoui 77 officiële wedstrijden voor de Engelse club; daarin kwam hij niet tot scoren, maar gaf hij wel drie assists.
Vakantie na het WK
Momenteel geniet Mazraoui van een vakantie na de uitschakeling van Marokko op het WK. In de kansloos verloren kwartfinale tegen Frankrijk veroorzaakte hij nog een strafschop.