Conor McGregor heeft al meerdere malen aangekondigd terug te keren in de UFC, maar vandaag is het eindelijk officieel. Tijdens UFC 300, het jubileumevenement van de organisatie, maakte Dana White bekend dat McGregor in UFC 303 zijn terugkeer gaat maken in de octagon.
Het evenement zal 29 juni plaatsvinden en de tegenstander van McGregor zal Michael Chandler zijn. Na gevechten tegen Justin Gaethje, Poirier en Tony Ferguson staat Chandler momenteel zesde in de lichtgewichtdivisie.
Chandler en McGregor namen het als coaches tegen elkaar op in het programma The Ultimate Fighter. Traditiegetrouw stappen de coaches zelf in de octagon voor een gevecht en dat gaat dus deze zomer plaatsvinden.
In zijn laatste gevecht, tegen Poirier, brak McGregor op gruwelijke wijze zijn scheenbeen. Nadat hij hersteld was richtte hij zich op zijn acteercarrière. Eerder dit jaar verscheen zijn eerste grote film Road House.
Microsoft rekent intern op een prijs van 1.200 tot 1.800 dollar voor de volgende Xbox, Project Helix. De console komt naar verluidt eind 2028, een nieuwe handheld al in 2027.
Volgens berichten op sociale media zorgden Feyenoord-fans in de nacht voor het duel met Real Betis voor onrust in het centrum van Sevilla. Bevestiging is er nog niet.
Floyd Mayweather zegt dat een vertrouweling 200 miljoen dollar stal en dat 350 miljoen uit zijn Showtime-deal op een verkeerde rekening belandde. "Ik leef nog steeds goed."
50 Cent grapt op Instagram dat hij de verdachte vrij krijgt die de zoon van Rick Ross met een vuurwapen zou hebben geslagen, en promoot meteen zijn film Street Fighter.
Blacka stapte als verrassing binnen bij de Qlassiek Livestream. Qlas & Blacka lieten reünietrack Smoke in de Kamer horen en praten over nieuwe muziek, album en concert.