Noa Lang verrast Memphis Depay met opvallend cadeau na 100e interland

25 mrt 2025, 17:22SPORTS
schermafbeelding 2025 03 25 om 172110
Memphis Depay speelde tegen Spanje zijn honderdste interland voor Oranje. De KNVB beloonde daardoor hem met een gouden schaal als erkenning voor zijn prestaties. De spits kreeg opvallend genoeg ook nog een cadeau van zijn teamgenoot Noa Lang.
"Het geeft een trots gevoel", zei Memphis tijdens zijn speech. "We hebben laten zien waar we voor staan. Je moet trots zijn om bij Nederland te zijn, maar als je hierheen komt moeten we met z'n allen super humble zijn en voor elkaar door het vuur gaan. Dan kunnen we prijzen gaan pakken, daar geloof ik in. Ik hoop dat we iets bereiken op het WK."

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Memphis maakte zijn debuut bij Oranje onder Louis van Gaal tijdens de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Turkije in 2013. Inmiddels heeft de aanvaller dus 100 interlands bereikt na het verloren Nations-League duel met Spanje. Na dit duel staat Memphis op 47 doelpunten en is goed op weg om het record van Robin van Persie te verbreken, die 50 doelpunten scoorde.
Noa Lang besloot Memphis na zijn jubileumwedstrijd nog extra in het zonnetje te zetten en gaf hem een opmerkelijk cadeau, een gesigneerd shirt van zichzelf. Zie het cadeau hieronder.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-05-13 om 22.21.24

GTA 6 is nu te pre-orderen bij Nederlandse webshop onder unieke voorwaarde

NEWS03 jun, 12:48
schermafbeelding 2024 09 16 om 133028

LSD-oprichter Nino vraagt via GoFundMe om hulp na maandenlange burn-out

NEWS03 jun, 18:08
Scherm­afbeelding 2026-05-05 om 14.07.51

Kanye West geland op Schiphol voor concerten in GelreDome

NEWS03 jun, 13:11
shutterstock_2509744101

Zwitserland in de problemen op WK: VS weigert basisspeler toegang

SPORTS03 jun, 13:33

Loading