Playboy-model wil voetbalclub kopen met hard verdiende OnlyFans euro's

10 aug 2022, 14:10 Under Review
Schermafbeelding 2022 08 10 om 133553
Het is de afgelopen jaren bijna een sport op zichzelf geworden, rijke oliesjeiks die omdat ze zo rijk zijn een voetbalclub kopen. Opmerkelijk genoeg zou er misschien een nieuw tijdperk kunnen aanbreken aangezien het Chileense model Daniella Chavez bekend maakte dat ze met haar hard verdiende OnlyFans euro's een voetbalclub zou willen kopen.
Ze heeft dan ook een duidelijk plan. Iedere euro die ze verdient met haar OnlyFans wil ze steken in de aankoop van de Chileense voetbalclub O’Higgins. De club is een middenmotor uit Rancagua in de hoogste voetbalcompetitie van Chili. “Als jullie een abonnement nemen op mijn OnlyFans en aankopen doen, laten we deze droom samen uitkomen”, schrijft Daniella Chaves op Twitter. “Degenen die me helpen met promotie, krijgen bovendien VIP-cadeaus.”

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Het model laat ook weten al aardig ver te zijn met het geld te verdienen voor de aankoop van de club. Ze zou naar eigen zeggen al bijna op 8 miljoen euro zitten en dat verdient hebben in de paar weken dat ze op OnlyFans zit. Volgens haar zou de aankoop van de club met 20 miljoen euro wel moeten lukken.
De club O'Higgins is op dit moment in handen van zakenman Ricardo Abumohor. Daniella Chavez is geen fan van hem en vindt dat hij de club verwaarloosd. “Ik geloof dat we met mijn managementteam dingen beter kunnen doen. Ik wil Rancagua weer een voetbalclub bezorgen die bovenin meedraait”, legt ze uit op haar Twitter.
Daniella Chavez heeft op haar Twitter 1,7 miljoen volgers en op Instagram 16,6 miljoen volgers. Hoeveel abonnees ze heeft op haar OnlyFans is onbekend, maar voor 20 euro per maand kan iedereen een kijkje nemen.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 05 01 om 113654

Dumfries onthult het geheim achter zijn succes na weergaloze wedstrijd tegen Barcelona: "I can recommend this to everyone"

SPORTS01 mei, 11:38
shutterstock 2139068215

Brazilianen woedend om mogelijk nieuwe kleur uitshirt voor WK: "Een totaal gebrek aan respect"

SPORTS01 mei, 13:27
schermafbeelding 2025 05 01 om 121803

MrBeast wil 100 mannen tegen gorilla uittesten, maar krijgt gelijk waarschuwing van Amerikaanse dierenbescherming

NEWS01 mei, 12:21
kanyewest kimk

Kanye West is helemaal klaar met Kim Kardashian en eist zijn kinderen weer te zien: "I’mma go get these kids"

NEWS01 mei, 13:28
schermafbeelding 2025 05 02 om 070634

Tyjani Beztati voelt zich bestolen en uit frustraties over Glory Underground gevecht tegen Chico Kwasi: "Dit gevecht heb ik gewonnen"

NEWS02 mei, 7:08