Amerikaanse president Trump besmet met COVID-19

• XTRA
Schermafbeelding 2020 10 02 om 090512
Na herhaaldelijk uit te hebben gesproken dat het coronavirus vanzelf wel zou verdwijnen en verholpen kan worden met ontsmettingsmiddel is de Amerikaanse president vandaag positief getest op COVID-19. Ook zijn vrouw is besmet en ze gaan samen in quarantaine.
Nummer 45 en zijn vrouw besloten zich te laten testen nadat zijn adviseur Hope Hicks onlangs positief testen. Volgens de arts van het Witte Huis gaat het vooralsnog goed met de president en zal hij zijn werk vanuit huis voortzetten.
★

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Op 3 november vinden in de Verenigde Staten de verkiezingen plaats en deze besmetting kan vanwege zijn eerdere uitspraken slecht uitpakken voor de zittende president. Op 15 oktober is het eerstvolgende debat, maar Trump moet zeker 14 dagen in verplichte isolatie, dus het is nog niet bekend of deze door kan gaan.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 15.43.51

Algerijnse vechter heeft boodschap aan Marokkaanse volgers na knock-out bij Glory 110: "Nidal remains my brother"

SPORTS•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 18.10.13

Ronnie Flex en $hirak vinden New Wave-docu op sensatie gericht: "Gewoon raar geknipt"

NEWS•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 16.23.55

Medewerker Franse gamewinkel gaat viraal na poging plunderaars in Parijs tegen te houden: "Het was onverstandig"

NEWS•
shutterstock_2833623351

Lamine Yamal waarschuwt PSG bij aankomst in Parijs voor Champions League-kraker: "Paris, I have come!"

SPORTS•
Scherm­afbeelding 2026-10-19 om 18.26.41

Rico Verhoeven schreeuwt dochter Jazz vanaf de tribune naar kickbokszege: "Front kick, Jazz. Front kick!"

SPORTS•

Loading