Beyoncé en Jay Z aangeklaagd om Black Effect, schrijver voelt zich "artistiek verkracht"

18 jun 2020, 16:33 XTRA
Schermafbeelding 2018 06 17 om 000934
Deze week is het precies twee jaar geleden dat Jay Z en Beyoncé iedereen verrasten met hun gezamenlijke album Everything is Love. De plaat werd gelanceerd terwijl het duo op het podium in Londen stond tijdens hun On The Run tour. Het album heeft het goed gedaan, met de single Apeshit voorop, en mocht meerdere awards in ontvangst nemen. Er is echter één persoon die minder tevreden is met het album.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Het nummer Black Effect leunt hevig op het spoken word van de Jamaicaanse Dr. L'Antoinette Stines. Naar eigen zeggen is ze niet genoeg gecredit en gecompenseerd voor haar bijdrage aan het nummer en klaagt het koppel aan.
Volgens de aanklacht voelt Stines zich "artistically raped". Er zou haar verteld zijn dat haar stem alleen voor promotionele doeleinden gebruikt zou worden in een video met dansers. Ze was dan ook verbaasd toen ze hoorde dat de eerste minuut van het nummer Black Effect volledig bestond uit haar stem. Ze wil nu schijvercredits en royalties ontvangen, want ze zou niet betaald zijn voor haar bijdrage.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 04 29 om 125743

Real Madrid speler Luka Modric na verloren bekerfinale tegen Barcelona op de vuist met Antonio Rüdiger

NEWS29 apr, 13:00
schermafbeelding 2025 04 29 om 155905

Engelse fans woedend op Van der Vaart na bizarre uitspraken: "Why is this fat loser so bitter...??"

SPORTS29 apr, 16:05
schermafbeelding 2025 04 29 om 171206jpg

Valentijn Driessen en Johan Derksen halen hard uit naar Rico Verhoeven na emotionele uitzending: "Het leek nergens op"

NEWS29 apr, 15:20
schermafbeelding 2025 04 29 om 122207

Klaassen kan Ajax alweer voor de derde keer verlaten na belangstelling van Turkse topclub

SPORTS29 apr, 14:00