Famke Louise over doodsbedreigingen na ik-doe-niet-meer-mee campagne

03 nov 2021, 11:21XTRA
Schermafbeelding 2021 11 03 om 111449
Famke Louise ging viral toen zij meedeed aan de zogenoemde "ik doe niet meer mee" campagne tijdens het eerste gedeelte van de coronacrisis. Ze werd uitgenodigd bij Jinek en kwam er niet helemaal lekker uit. Ze kreeg heel Nederland over zich heen en besloot zich terug te trekken.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Dinsdag vroeg iemand op haar Instagram hoe ze er nu instaat. ze liet weten dat ze zich nergens meer mee bemoeit en zich gewoon aan de regels houdt. Ze riep daarbij nog op dat mensen lief voor elkaar moeten zijn.
Vandaag blijkt dat ze weer overspoeld is met negatieve reacties op die post, dus besloot ze te reageren. Ze benadrukt de negatieve gevolgen van haar optreden bij Jinek en laat zelfs weten met de dood bedreigd te zijn. Dat is de reden dat ze een stap terug nam en minder op social media zit. Ze zegt dat ze zich focust op zichzelf en op haar baby. Check haar reactie hier.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 06 28 om 135102jpg

Mo Bicep reageert in emotioneel statement op aanhouding in witwaszaak: "Ik heb een leuke tijd gehad"

NEWS28 jun, 14:37