Jacin Trill, 808Milli en Cry schoven aan bij CONVO voor een nieuwe aflevering. In het eerste fragment dat we zien praat het trio over de dood van XXXTentacion en wat het voor hun betekent.
Nordine Mahieddine ging bij Glory 110 in Antwerpen in ronde één KO tegen Nidal Bchiri. Toen zijn nederlaag online tot Marokkaans-Algerijns gespot leidde, reageerde hij.
Ronnie Flex vindt dat de Videoland-docu over New Wave een soapserie van zijn conflict maakte. $hirak vertelt waarom hij bijna niet meedeed aan de shows en spreekt Frenna vrij.
Pierre, medewerker van een Micromania-winkel in Nice, ging tijdens protesten voor de ingang staan om plunderaars tegen te houden. Hij werd aangevallen, de zaak leeggehaald.
Lamine Yamal landde maandag in opperbeste stemming in Parijs voor PSG-Barcelona in de Champions League. "Paris, I have come!" Luis Enrique weet hoe hij hem wil stoppen.
Rico Verhoeven zag zijn dochter Jazlynn een kickbokspartij winnen, met haar moeder Jacky Duchenne in de hoek en hemzelf luid coachend vanaf de tribune.