Kendrick Lamar nam afgelopen nacht vijf beeldjes mee naar huis, maar voor hij dat wist opende hij de avond met een optreden. Hij deed de nummers DNA en XXX en kreeg daarbij hulp van U2 en Dave Chappelle.
Nordine Mahieddine ging bij Glory 110 in Antwerpen in ronde één KO tegen Nidal Bchiri. Toen zijn nederlaag online tot Marokkaans-Algerijns gespot leidde, reageerde hij.
Pierre, medewerker van een Micromania-winkel in Nice, ging tijdens protesten voor de ingang staan om plunderaars tegen te houden. Hij werd aangevallen, de zaak leeggehaald.
Ronnie Flex vindt dat de Videoland-docu over New Wave een soapserie van zijn conflict maakte. $hirak vertelt waarom hij bijna niet meedeed aan de shows en spreekt Frenna vrij.
Lamine Yamal landde maandag in opperbeste stemming in Parijs voor PSG-Barcelona in de Champions League. "Paris, I have come!" Luis Enrique weet hoe hij hem wil stoppen.
Rico Verhoeven zag zijn dochter Jazlynn een kickbokspartij winnen, met haar moeder Jacky Duchenne in de hoek en hemzelf luid coachend vanaf de tribune.