Voormalig kickbokser Melvin Manhoef trof afgelopen maandag bij thuiskomst 3 mannen in een auto volgens de oud-bokser die volgens hem een inbraak wilde plegen in zijn huis in Landsmeer. Manhoef twijfelde geen moment en ging gelijk achter de mannen aan.
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen.
Volgens de oud-kickbokser waren de drie mannen op zaterdag al rond zijn huis gespot door de buren. Toen hij op maandagochtend werd gewaarschuwd door een alerte buurman dat de mannen weer voor het huis stonden, kwam hij oog in oog te staan met de drie mannen. Toen ze Manhoef zagen keerden ze om en reden weg, maar de voormalige kickbokser liet het er niet bij zitten en zette een achtervolging in.
Na de achtervolging wist Manhoef de verdachten klem te rijden em sloeg hij met zijn rechterhand de ruit van de auto in. Manhoef reageert als volgt op de situatie van maandag: "Ja, ik sloeg dus door de ruit heen om die jongens uit de auto te halen." Nadat Manhoef de verdachten overmeesterd had, bleef hij wachten tot de politie kwam. "Die jongens dachten misschien dat ik ze alleen zou achtervolgen maar ik wilde ze echt hebben"
Volgens Manhoef waren de verdachten heel erg bang: "Ik hoop dat ze hier iets van leren zodat ze het niet nog een keer doen." Over de vraag of hij het nog een keer zou doen, twijfelt hij niet: "Ik zou alles doen om mijn familie te beschermen, dat is iets wat ik hoog in het vaandel heb. Mijn kinderen zijn mijn alles dan neem ik geen risico's."