Beyoncé kondigt act ii album aan en dropt twee nieuwe singles tijdens de Super Bowl

• MUSIC
schermafbeelding 2024 02 12 om 100500
Tijdens de Super Bowl werd er een reclame van Verizon uitgezonden in Amerika. In de commercial is te zien hoe Beyoncé alles doet om het internet opnieuw te breken. Als dit niet lukt eindigt ze de commercial met de zin "Okey, they ready. Drop the new music."
Het internet stond op z'n kop terwijl de wedstrijd verder ging. Het duurde namelijk nog even voordat de daadwerkelijke aankondiging van act ii verscheen. Het album komt op 29 maart uit en Bey liet gelijk de eerste twee singles Texas Hold 'Em en 16 Carriages los.
Toen Beyoncé haar Renaissance album aankondigde liet ze al weten dat het album act i was. Wat act ii en iii waren bleef een geheim. Men dacht dat de tour act ii was, of misschien de concertfilm, maar vandaag is er een einde gekomen aan het mysterie.
★

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

HET LAATSTE NIEUWS

hulvey-melkweg-header

Christelijke rapper Hulvey zegt uitverkochte show in Amsterdam uur van tevoren af: "Extreem grafische beelden"

NEWS•
Scherm­afbeelding 2026-10-08 om 16.16.56

Dit zijn de strikte regels voor Diddy in zijn nieuwe gevangenis

NEWS•
Scherm­afbeelding 2026-10-18 om 19.43.59

Khbabez wil titel van Mory Kromah afpakken, maar krijgt ijskoud antwoord: "Jij hebt niks meer te zoeken bij Glory"

SPORTS•
Drake

Kamp Drake haalt uit naar songwriter die claimt dat hook van Janice STFU gestolen is

NEWS•
shutterstock_2706935837

Noa Lang opnieuw in opspraak bij Napoli door actie tijdens warming-up

SPORTS•

Loading