Net zoals hij ooit met Back 2 Back deed zette Drizzy vanochtend vroeg de nieuwe diss op zijn Twitter. Opvallend is dat we de stem van 2Pac horen in de eerste verse. Drake heeft een AI stem gebruikt van de legendarische rapper en haalt uit naar Kendrick vanuit zijn perspectief.
De tweede verse komt in de stem van Snoop Dogg. Waarin Drake weer uit diens perspectief rapt. Zo verwijst hij o.a. naar het moment dat Snoop Kendrick aanwees als de nieuwe koning van het westen.
De derde verse rapt de Canadees in zijn eigen stem en het is wel duidelijk dat hij niet bang is voor ‘bogeyman’ Kendrick. Like That, de track waarop Kendrick uithaalde naar Drake, staat inmiddels drie weken op 1 en in de tussentijd heeft Drizzy nu dus twee disstracks gedropt.
De fans (en Drake zelf) wachten ongeduldig op de reactie van de Compton rapper en de druk wordt steeds hoger op deze manier.
Teun Kuilboer denkt erover om op zijn nieuwe YouTube-kanaal te vertellen wat er achter de schermen bij Sleepers gebeurde. Haast heeft hij naar eigen zeggen niet.
Bij een zitting in Nigeria bleek dat de chauffeur van Anthony Joshua aan het inhalen was voor de fatale crash. De politie hoorde de bokser zelf nog niet.
Lutsharel Geertruida deelde een videoclip die volledig is opgenomen op het veld van PSV. Onder de post regent het boze reacties van Feyenoord-supporters.