Vrouw in Bayern München shirt wordt massaal belaagd door PSG-fans in hartje Parijs

07 mei , 14:11NEWS
bayern_psg_paris
Na de kwalificatie van Paris Saint-Germain voor de Champions League-finale liepen de vieringen in Parijs gisteren volledig uit de hand. Op beelden die nu massaal worden gedeeld, is te zien hoe een groep PSG-supporters een auto omsingelt nadat ze ontdekken dat een van de inzittenden een Bayern München-shirt draagt.
Op de beelden is te zien hoe de groep de auto omcirkelt, erop springt en ertegenaan duwt. Voor de vrouwen in de auto moet het een beangstigende rit zijn geweest. Het voorval speelde zich af in het centrum van Parijs en werd door omstanders massaal gefilmd.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

De rellen in Parijs begonnen als een massale viering na de 6-5 overwinning over twee wedstrijden op Bayern München. Later op de avond sloeg de sfeer om: supporters gooiden vuurwerk naar hulpdiensten, staken spullen in brand en vernielden auto's. De politie greep in met traangas.

Loading