De storm is een beetje gaan liggen rondom de beef tussen Kendrick Lamar en Drake en nu zien we dat de disstracks van Kendrick Lamar absurde cijfers hebben gehaald. Met 'Not Like Us' op één en 'Euphoria' op drie, lijkt Kendrick tot winner gekroond door de luisteraars. Metro Boomin had ook iets voor Drake in petto. Met een sample van 'BBL Drizzy' van King Willonius, bracht hij een 'diss beat' uit, 'BBL DRIZZY BPM 150.mp3'. Deze sound ging viraal en het lijkt net alsof niemand het meer uit hun hoofd kan zetten.
Ook komiek Andrew Schulz heeft een mening over de ruzie en hij heeft de perfect manier gevonden waarop Drake een comeback kan maken. Tijdens de Flagrant podcast, sprak Andrew zijn gedachte uit en gaf aan dat in zijn opinie Drake inderdaad heeft verloren. Volgens Schultz moet Drake een track maken op Metro's 'BBL Drizzy' beat. De Canadese rapper zou dan op die manier luisteraars terug kunnen winnen om aan zijn kant te staan.
Teun Kuilboer denkt erover om op zijn nieuwe YouTube-kanaal te vertellen wat er achter de schermen bij Sleepers gebeurde. Haast heeft hij naar eigen zeggen niet.
Bij een zitting in Nigeria bleek dat de chauffeur van Anthony Joshua aan het inhalen was voor de fatale crash. De politie hoorde de bokser zelf nog niet.
Lutsharel Geertruida deelde een videoclip die volledig is opgenomen op het veld van PSV. Onder de post regent het boze reacties van Feyenoord-supporters.
Andrew Schulz says Drake should drop a song on 'BBL Drizzy' and also discusses the rumor that Drake smashing other rappers' girlfriends and wives is the reason why none of the artists Drake collaborated with came to his defense during his rap beef with Kendrick Lamar.
(🎥