Glory-kampioen Khbabez weet wat er gaat gebeuren als hij tegenover Verhoeven in de ring staat: “We kunnen de Gelredome afhuren”

03 apr , 12:37NEWS
schermafbeelding 2025 04 03 om 123437
Op 13 en 14 juni vindt in de Rotterdamse Ahoy het evenement Glory 100 plaats. Terwijl Rico Verhoeven op de 14e zijn titel probeert te verdedigen tegen Artem Vakithov, gaat Tarik Khbabez een dag eerder hetzelfde proberen te doen tegen Sergej Maslobojev.
Khbabez is momenteel de wereldkampioen in de Light Heavyweight klasse, nadat hij in december zijn titel met succes verdedigde tegen zijn aartsrivaal Abena. Hij is blij dat hij Abena voorlopig niet hoeft tegen te komen, maar komt een flinke uitdaging tegen in Maslobojev.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

De laatste keer dat ze tegen elkaar in de ring stonden won Maslobojev de titel al was Khbabez het niet eens met de uitkomst. In gesprek met Sportnieuws vertelt de Marokkaanse Nederlander dat hij het gevoel heeft dat hij iets recht te zetten heeft.
Na zijn laatste gevecht richtte Khbabez zich tot Heavyweight kampioen Rico Verhoeven. Hij zei toen dat de King of Kickboxing teveel sprak en het tegen hem moest opnemen. Inmiddels is zijn standpunt wel iets veranderd, al staat hij nog steeds open voor een gevecht en denkt hij dat het veel publiek zou trekken. "Ik zit niet te springen om tegen Rico Verhoeven te vechten, maar ik weet wel zeker dat als Glory mij tegenover Verhoeven zet, dat we het Gelredome kunnen gaan afhuren."

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 06 18 om 124413

Yousef Abd (Sevn Alias) reageert op de negatieve reacties die hij krijgt: "It's always about money"

NEWS18 jun, 12:45
shutterstock 514473973

Kanye West opgenomen in mental health kliniek in Spanje

NEWS18 jun, 13:16
schermafbeelding 2025 06 18 om 140750

Goed nieuws voor Lil' Kleine: Rapper hoeft geen taakstraf meer te doen voor mishandeling van ex-vriendin

NEWS18 jun, 14:10
shutterstock 2301715951

Zestien ultra’s van AC Milan en Inter krijgen lange celstraffen voor moord, afpersing en maffia praktijken rond stadion San Siro

NEWS18 jun, 13:48