Journalisten proberen Memphis Depay te provoceren, maar de spits laat zich niet uit de tent lokken: "Ik vind dit een beetje een rare vraag"

01 jul 2024, 10:35NEWS
schermafbeelding 2024 07 01 om 105126
Gisteren was het weer tijd voor een persconferentie van het Nederlands Elftal in aanloop naar de achtste finale tegen Roemenië, die aanstaande dinsdag gespeeld wordt.
Dit keer schoven Memphis Depay en Denzel Dumfries aan om de pers te woord te staan. Er werd vooruit gekeken naar de wedstrijd, maar ook gesproken over de sfeer in de groep, wrijving, een blessure van Dumfries en waarom beide spelers onmisbaar zijn voor het elftal.
De journalisten waren uiteraard ook weer uit op sensatie en begonnen over het haar van Memphis. Hij had zijn vlechten er dit weekend uitgehaald en verscheen op de training met los haar. Vervolgens ging het in de media wederom over zijn haar online. Een van de journalisten in de zaal begon hierover, maar de spits liet weten dat hij geen zin had om daarover te praten.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Verderop in de persconferentie was het Jeroen Stekelenburg van de NOS die Memphis opnieuw uit de tent probeerde te lokken. "Hoe is het om hier te zijn? Voelt het een beetje als het hol van de leeuw voor jou?", vroeg hij aan de spits. Memphis reageerde verbaasd op de vraag en vroeg hem wat hij ermee bedoelde. Stekelenburg had het vervolgens over een spanningsveld tussen de voetballer en de media.
"Ik vind dit een beetje een rare vraag. Volgens mij sta ik jullie altijd gewoon normaal te woord, kom ik al twee of drie keer naar de studiosessies na de wedstrijd, en ben ik ontspannen. Dus ik begrijp je vraag niet." antwoordde Memphis, waarna de journalist besloot verder te gaan op een ander onderwerp.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-05-13 om 22.21.24

GTA 6 is nu te pre-orderen bij Nederlandse webshop onder unieke voorwaarde

NEWS03 jun, 12:48
schermafbeelding 2024 09 16 om 133028

LSD-oprichter Nino vraagt via GoFundMe om hulp na maandenlange burn-out

NEWS03 jun, 18:08
Scherm­afbeelding 2026-05-05 om 14.07.51

Kanye West geland op Schiphol voor concerten in GelreDome

NEWS03 jun, 13:11
shutterstock_2509744101

Zwitserland in de problemen op WK: VS weigert basisspeler toegang

SPORTS03 jun, 13:33

Loading