Kosso ging naar Albanië om te proberen zijn Cybertruck op kenteken te krijgen: "De haat van mensen vind ik jammer"

30 dec 2024, 13:30 NEWS
schermafbeelding 2024 12 30 om 132927

Kosso kocht onlangs de eerste Cybertruck in Nederland en behaalde daarmee wat hij wilde. Overal op internet werd erover geschreven en iedereen had er een mening over.

De ondernemer had echter nog een probleem met de aankoop, want in Nederland wordt de auto niet goedgekeurd en kan dus geen Nederlands kenteken krijgen. Kosso bedacht een plan en besloot naar Albanië te gaan om een kenteken te regelen.

De Cybertruck werd getransporteerd naar Kosovo en Kosso vloog daarheen. Van daaruit reden hij en zijn vrienden naar Albanië om de auto te verzekeren en op kenteken te zetten. Uiteindelijk lukte het en reden ze terug naar Nederland met verzekerde auto's. Voordat ze begonnen te rijden pakten ze de veerboot naar Italië om vanaf daar de reis voort te zetten.

Tijdens de video reageert Kosso ook op de comments die overal op social media te lezen zijn. Zo werd hem verteld hoe lelijk de auto is, dat nooit een kenteken zou krijgen en dat hij BPM zou moeten betalen voor het importeren van een auto naar Nederland. Check de video hieronder.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 01 14 om 120429

Monica Geuze legt miljoenen neer voor luxe woning in Amsterdam Zuid

NEWS14 jan, 12:07
schermafbeelding 2025 01 14 om 174505

Remy Bonjasky showt nogmaals waarom Rico Verhoeven niet de GOAT kan zijn: "De feiten liegen er niet om"

NEWS14 jan, 17:46
schermafbeelding 2025 01 14 om 131915

Kickbokslegende deelt verhaal achter zijn rivaliteit met Badr Hari: "The crowd was like a second man in the ring"

NEWS14 jan, 13:18
shutterstock 2549371481

Rechter vindt twintig jaar overdreven, maar dader dodelijke steekpartij Solid Grooves veroordeeld tot lange celstraf

NEWS14 jan, 10:57