Een week terug berichtten we over de
aankomende filmbiografie over Whitney Houston. De film krijgt de titel ‘I Wanna Dance With Somebody', dat ergens in het najaar van 2022 uitkomt. Maar voordat het zover is kunnen we in het nieuwe jaar, een documentaire verwachten van Whitney Houston en haar dochter, Bobbi Kristina.
De docu zal Whitney Houston & Bobbi Kristina: Didn't We Almost Have It All heten. In de docu wordt er nadrukkelijk ingezoomd op de relatie tussen Whitney Houston en haar dochter Bobbi Kristina. Whitney Houston overleed op 11 februari 2012. Een zwarte dag voor de muziek en voor de rest van de wereld. De zangeres werd dood gevonden in het bad van haar hotelkamer in het Beverly Hills Hotel. Ze overleed op haar 48e.
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen.
De dochter van Bobby Brown en Whitney Houston, genaamd Bobbi Kristina overleefd op vergelijkbare wijze als haar moeder. Ook Bobbi werd dood terug gevonden in het bad. De releasedate van Whitney Houston & Bobbi Kristina: Didn't We Almost Have It All staat gepland op 6 februari 2021