Lil Durk komt niet vrij op borgtocht in moordzaak uit 2022

09 mei , 12:10 NEWS
shutterstock 2307251145
Lil Durk werd in oktober vorig jaar gearresteerd en zit op dit moment achter tralies voor moord. Vannacht had rapper uit Chicago zijn tweede borgtochtzitting om vrij te komen. De rechter heeft echter besloten dat Lil Durk geen borgtocht krijgt waardoor hij nog langer achter tralies zal moeten zitten. 
Tijdens de zitting deden Durk zijn advocaten er alles aan om hem vrij te krijgen onder bepaalde voorwaarden. Ze zeiden dat veel van het bewijs van justitie eigenlijk niet mee zou mogen tellen, zoals zijn songteksten en dingen die fans online posten. Ze wilden zelfs dat de hele zaak werd stopgezet. De rechter ging uiteindelijk mee met wat justitie wilde, dus Durk blijft voorlopig vastzitten.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

De rechter heeft wel gezegd dat zijn songteksten niet als bewijs mogen worden gebruikt. Dat is een kleine winst voor zijn verdediging, de rest van de aanklacht blijft echter wel gewoon staan. Justitie zegt dat ze ander bewijs hebben dat laat zien dat Durk iets te maken had met het plannen, betalen en regelen van de aanval. Durk en zijn team blijven alles ontkennen terwijl ze wachten op de rechtszaak die begint op 14 oktober.
Volgens de aanklager zou hij in 2022 de moordpoging op rapper Quando Rondo hebben gefinancierd in Los Angeles. Dit zou bedoeld zijn als wraak voor de moord op King Von in 2020. Bij de schietpartij kwam uiteindelijk Rondo's neef Lul Pab te overleden, maar Rondo zelf overleefde de schietpartij.

HET LAATSTE NIEUWS

shutterstock 2492225797

Weghorst kan Ajax na één seizoen al verlaten voor spectaculaire terugkeer bij oude club

SPORTS09 mei, 12:06
schermafbeelding 2025 05 08 om 215928

Quincy Promes weet wat zijn toekomstplannen zijn als al zijn problemen met justitie opgelost zijn: "I love Dubai, but..."

NEWS09 mei, 13:55
soze verhoeven

Alex Soze neemt gas terug in ruzie met Rico Verhoeven: "Je bent een beest van een vechter"

NEWS09 mei, 14:50
schermafbeelding 2025 05 09 om 130050

Lamine Yamal volgt Messi en Lebron James op als gezicht van Beats by Dre en lanceert samen met Morad platenlabel ‘Lamine Records’

NEWS09 mei, 13:04
schermafbeelding 2025 05 09 om 153604

Zangeres Gloria Estefan neemt het als buurvrouw van Diddy voor hem op en ontkent 'Freak-Off' beschuldigingen

NEWS09 mei, 15:37