Lil Durk richt zich vanuit zijn cel tot jongeren over de hele wereld: "To the youth, I need y'all to hear me"

15 sep , 20:00NEWS
Lil Durk
Lil Durk is vrijgesproken, maar niet vrij. In die tussentijd, vanuit de cel, deelde hij maandagavond een boodschap op sociale media. Niet over de rechtszaak, maar over de mensen die hem al jaren volgen: jongeren die opgroeien zoals hij opgroeide.
"To the youth, I need y'all to hear me", begint hij. "There were times in my life when I felt lost and couldn't see beyond what was right in front of me. I know how deeply your environment and surroundings can influence the way you think, the choices you make, and what you believe is possible for your life, but they don't have to determine who you become. Growth is real, and it's never too late to choose a different direction."

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Het is een tekst die hij niet had kunnen plaatsen voor de uitspraak van vorige week. Nu de jury hem op alle vijf de aanklachten heeft vrijgesproken in de moordzaak rond Quando Rondo, kan hij zichzelf neerzetten als iemand die de andere kant op is gegaan.
"Choose your future. Choose your family. Choose growth."
In het tweede deel heeft hij het over wat hij met zijn positie wil. "My responsibility is to use my voice and my platform to build, motivate, and create more opportunities for the next generation. That work didn't start today, and it won't stop here." En dan, als afsluiter: "Choose your future. Choose your family. Choose growth. I'm standing with y'all. We're moving forward with purpose."
Wie zijn loopbaan volgt, herkent de toon. Durk sprak vaker over de jongeren in Chicago en over wat geweld in zijn eigen omgeving heeft gekost.
Vrijgesproken, maar 5 oktober komt eraan
Waarom hij nog vastzit: er loopt een tweede federale zaak, de zogeheten VICAR-aanklacht, die op 5 oktober begint. Wint hij die ook, dan is hij een vrij man. Zijn advocaten zullen naar verwachting deze week om borgtocht vragen. Daarnaast wordt verwacht dat de verdediging probeert de VICAR-aanklacht van tafel te krijgen, met de vrijspraak van vorige week als argument.
Hij stond er de afgelopen weken niet alleen voor. Drake en Kanye West betaalden mee aan zijn advocatenkosten, en na de uitspraak deelde Drake een foto van hen samen.

HET LAATSTE NIEUWS

rico-verhoeven-peter-fury-volgende-gevecht

Rico Verhoeven in beeld voor wereldtitelgevecht tegen IBF-bokskampioen Filip Hrgovic: "On his wishlist to make"

SPORTS15 sep, 21:07
Kim Kardashian

Kim Kardashian krijgt tien jaar na gewapende overval in Parijs één euro schadevergoeding

NEWS15 sep, 21:15
Raheem Sterling

Nieuwe beelden tonen arrestatie van Sterling na crash met lachgas in de auto: "Stop met spelletjes spelen"

SPORTS15 sep, 19:36
Politie bij Amsterdam Centraal Station

TikTokker van steekpartij bij Amsterdam CS op vrije voeten en beroept zich op noodweer: "Zeven dronken mannen"

NEWS15 sep, 20:56
Tupac en Suge Knight

In opgedoken telefoongesprek hint Suge Knight naar Diddy's betrokkenheid bij moord op Tupac: "A dancing dude"

NEWS15 sep, 19:14

Loading