Nicki Minaj voor miljoenen aangeklaagd door fan

26 aug 2024, 14:18NEWS
schermafbeelding 2024 08 26 om 151343
Nicki Minaj wordt aangeklaagd voor 5 miljoen dollar door een van haar fans, Tameer Peak, die beweert dat de rapper hem publiekelijk heeft vernederd en hem emotioneel en financieel schade heeft toegebracht.
Peak, die claimt al 15 jaar een loyale fan van Minaj te zijn, stelt dat hij actief heeft bijgedragen aan de promotie van haar meest recente album, Pink Friday 2. Echter, volgens de aanklacht keerde Minaj zich tegen hem in 2017, tijdens wat hij noemt haar "Nicki hate train" fase. Hij beweert dat ze hem en andere fans beschuldigde probeerden te saboteren van haar carrière .
Peak beweert verder dat Minaj hem had uitgenodigd naar haar hotel om hem tijdens een Instagram Live-sessie voor een publiek van 100.000 kijkers te vernederen. Daarnaast zou hij tijdens een Super Bowl-evenement in 2020 zijn mishandeld door Minaj’s echtgenoot, Kenneth Petty, een incident waar Minaj later in een privébericht op Instagram naar zou hebben verwezen.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

In 2024 zou Minaj andere fans op Peak af gestuurd te hebben om hem te vertellen dat hij 'geen domme dingen' meer moest zeggen. Tijdens verschillende Stationhead-sessies op X zou Minaj hem hebben afgeschilderd als “mentaal instabiel” en hem beschuldigd hebben van stalking en het zich voordoen als leden van haar team.
Nicki Minaj's advocaat, Judd Burstein, reageerde snel op de aanklacht en noemde de claims “onwaar en juridisch onhoudbaar”. Hij voegde eraan toe dat Peak al jaren probeert Minaj lastig te vallen via social media en nu probeert haar financieel uit te buiten. "He will regret having gone down this disreputable road when he is forced to pay her legal fees as required by California law.” aldus Burstein.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 06 18 om 124413

Yousef Abd (Sevn Alias) reageert op de negatieve reacties die hij krijgt: "It's always about money"

NEWS18 jun, 12:45
shutterstock 514473973

Kanye West opgenomen in mental health kliniek in Spanje

NEWS18 jun, 13:16
schermafbeelding 2025 06 18 om 140750

Goed nieuws voor Lil' Kleine: Rapper hoeft geen taakstraf meer te doen voor mishandeling van ex-vriendin

NEWS18 jun, 14:10
shutterstock 2301715951

Zestien ultra’s van AC Milan en Inter krijgen lange celstraffen voor moord, afpersing en maffia praktijken rond stadion San Siro

NEWS18 jun, 13:48