Stormzy bestempeld als 'sellout' in postercampagne door Londen na samenwerking met McDonalds en verwijderen Palestina post

18 feb , 10:35 NEWS
schermafbeelding 2025 02 18 om 104143
UK rapper Stormzy ligt onder vuur sinds hij een lucratieve samenwerking is aangegaan met McDonald’s. De samenwerking levert een hoop negatieve reacties op sociale media op.
Vorige week woensdag werd de samenwerking met McDonald’s aangekondigd en viel al snel bij fans op dat een sociale media post uit 2023 over Palestina was verwijderd van Stormzy’s instagram.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

In de samenwerking met McDonald’s is Stormzy te zien terwijl hij een McDonald’s inloopt en zijn eigen menu besteld. Zijn menu genaamd de ‘Stormzy meal’ bestaat uit negen McNuggets, Friet, BBQ saus, Sprite en een Oreo McFlurry.
De negatieve publiciteit rond de samenwerking van Stormzy en McDonald’s heeft echter een nieuwe wending gekregen. In verschillende McDonald’s vestigingen verspreid over Zuid Londen, waar Stormzy vandaan komt, zijn grote stickers geplaatst waarop de tekst staat “Stormzy has ’sold out’ appologies for any disappointment.” Met de actie willen tegenstanders op een creatieve manier hun ongenoegen duidelijk maken over Stormzy en zijn samenwerking met McDonald's.
img 2055
In januari van 2024 werd er een oproep gedaan om McDonald’s te boycotten. Deze oproep werd gedaan nadat via sociale media duidelijk werd dat McDonald’s franchise vestigingen in Israël menu’s uitdeelden aan soldaten.
Stormzy zelf had in oktober van 2023, na de aanval van Hamas op Israël, net als een hoop andere artiesten een bericht gedeeld op Instagram met “Free Palestine” waarin hij opriep om het geweld te stoppen.

HET LAATSTE NIEUWS

shutterstock 2525164551

Andrew Tate vecht in Dubai met meer dan 50 man op één avond

NEWS11 mei, 11:32
kempi hef

Kempi is heel zeker van zijn zaak en daagt Hef uit tot Red Bull Soundclash: “Laat me zien of je echt een geit bent”

NEWS11 mei, 21:29
schermafbeelding 2025 05 11 om 183602

Noa Lang reageert op bierdouche en spreekkoren van Feyenoord supporters: "Je wilt niet weten wat er door m’n hoofd ging"

SPORTS11 mei, 18:49
schermafbeelding 2025 05 11 om 060536

Memphis Depay stelt teleur in Brazilië met mislukte ‘Panenka’ penalty en leidt met Corinthians onnodige nederlaag

SPORTS11 mei, 9:20
schermafbeelding 2025 05 11 om 101820

Travis Scott geeft op avond voor El Clásico exclusief optreden bij Barcelona stadion

NEWS11 mei, 10:23