Badr Hari werd begin februari gearresteerd vanwege de vermeende mishandeling van zijn ex-vriendin Daphne Romani, de moeder van zijn vijf kinderen. Bij zijn vrijlating liet hij weten spijt te hebben en inmiddels heeft hij ook op Instagram een emotionele boodschap achtergelaten.
"They can take my time, but they'll never take my love for my kids. That's mine forever," aldus Badr op zijn story. De kickbokser wacht momenteel het onderzoek in vrijheid af nadat hij een weekend vast zat na zijn arrestatie.
Aanbevolen Video
Scroll om verder te lezen.
Hari werd als kickbokser wereldkampioen bij K-1 en It's Showtime. Zijn laatste gevecht vond plaats in oktober 2023. Sinds 2015 heeft hij geen wedstrijd meer gewonnen en verloor hij van Rico Verhoeven, Benjamin Adegbuyi, Arkadiusz Wrzosek en Uku Jürjendal.
Veel fans hopen op een laatste gevecht en gunnen hem een waardig afscheid. Toch lijkt het erop dat hij definitief zijn handschoenen zal gaan ophangen. Met zijn verliespartijen en juridische problemen waarmee hij zit, lijkt het einde van zijn carrière dichterbij dan ooit. Badr zelf lijkt zich meer te richten op andere zaken zoals zijn sportscholen in Marokko.