Quentin Miller corrigeert Drake z'n Duppy Freestyle line over hem

26 mei 2018, 14:10XTRA
quentinmiller
De beef tussen Meek Mill en Drake begon met de beschuldiging van Meek dat Drake Quentin Miller als ghostwriter gebruikte. Pusha T refereerde daar opnieuw naar op het nummer Infrared van zijn album DAYTONA. Drizzey liet dit niet zomaar gebeuren en reageerde binnen 24 uur met zijn Duppy Freestyle.
Op die track haalt Drake eigenlijk ook uit naar zijn zogenaamde ghostwriter Miller door te zeggen dat hij hem geholpen heeft in plaats van andersom. Op de track rapt de Canadees: "And as for Q, man I changed his life a couple times/ N*gga was at Kroger working double time/ Ya'll acting like he made the boy when I was trying to help the guy.”

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Drizzey had zijn feiten echter niet helemaal op een rijtje en Miller corrigeert hem dan ook door te zeggen dat hij niet bij Kroger, maar bij Publix werkte (een andere supermarkt). Met de tweet promoot hij ook gelijk een nieuw project genaamd Crshd Files, Vol. 2.

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 06 15 om 153802

Beelden gaan viral van publiek dat massaal zaal verlaat terwijl wereldtitelgevecht van Rico Verhoeven nog bezig is

NEWS15 jun, 15:39
messi fight

Messi weet zich bij openingswedstrijd van het WK voor clubteams niet te gedragen en deelt kopstoot uit

NEWS15 jun, 21:39
shutterstock 2306692493

Feyenoord-speler begrijpt niks van de kritiek op het dragen van een PSV-shirt: "Don't be stupid, bro"

NEWS16 jun, 10:30
schermafbeelding 2025 06 15 om 190031

Jairzinho Rozenstruik maakt succesvol Dirty Boxing debuut met knock out

NEWS15 jun, 21:05
schermafbeelding 2024 08 26 om 113836

Drake haalt uit naar Canadese politicus voor zijn aanwezigheid bij show van Kendrick Lamar: "I went for SZA"

NEWS16 jun, 10:43