Chris Browns '11:11 Tour' is op volle gang en heeft inmiddels al vier shows achter de rug. Maar bij zijn laatste show ging er iets mis. Gedurende zijn New Jersey show bleef hij vastzitten in de lucht tijdens één van zijn stunts.
Breezy's hit 'Under The Influence' staat op de tracklist van zijn tour. En terwijl hij het uitvoert, wordt Brown aan het plafond vastgemaakt en vliegt hij over het publiek heen. Maar tegen het einde van het nummer komt de R&B-zanger vast te zitten.
Terwijl de zanger op zijn kop hangt, zingt hij de track verder. Geïrriteerd wenkt hij de stagecrew om hem naar beneden te halen. Na een tijdje kwam de crew met een ladder het podium op om de 'Loyal' zanger naar beneden te helpen. Net op tijd voor het laatste stukje van de 'Under The Influence' track, springt Breezy van de ladder af en schreeuwt nog één van de crew members na. Wat hij zegt is niet duidelijk.
Chris Brown heeft al eerder z'n wired stunt gedaan, zoals bij de MTV Video Music Awards uit 2011. Echter, verliep het toen wel soepel en kwam de zanger zonder problemen weer op beide beden staan. Brown heeft vermoedelijk de technische storing aangekaart. Hij zegt boos te zijn over het incident, maar hij kan er wel om lachen dat hij vast zat.
Nordine Mahieddine ging bij Glory 110 in Antwerpen in ronde één KO tegen Nidal Bchiri. Toen zijn nederlaag online tot Marokkaans-Algerijns gespot leidde, reageerde hij.
Ronnie Flex vindt dat de Videoland-docu over New Wave een soapserie van zijn conflict maakte. $hirak vertelt waarom hij bijna niet meedeed aan de shows en spreekt Frenna vrij.
Pierre, medewerker van een Micromania-winkel in Nice, ging tijdens protesten voor de ingang staan om plunderaars tegen te houden. Hij werd aangevallen, de zaak leeggehaald.
Lamine Yamal landde maandag in opperbeste stemming in Parijs voor PSG-Barcelona in de Champions League. "Paris, I have come!" Luis Enrique weet hoe hij hem wil stoppen.
Rico Verhoeven zag zijn dochter Jazlynn een kickbokspartij winnen, met haar moeder Jacky Duchenne in de hoek en hemzelf luid coachend vanaf de tribune.
chris brown got stuck in the air during 2 whole songs and he didn't stop singing once, a true performer if you ask me
he was pissed but didn't ruin the experience for anyone