Engelse rapper doodgeschoten door de politie in Londen

06 sep 2022, 16:12NEWS
Schermafbeelding 2022 09 06 om 161121
In Londen is gisteravond een man van 23 doodgeschoten door de politie na een achtervolging. Inmiddels is duidelijk geworden dat het gaat om Chris Kaba, oftewel Mad Itch van de groep 67. Tijdens de achtervolging door South West London probeerde de politie de auto stil te zetten, wat uiteindelijk lukte door de Audi te blokkeren in Streatham. Er zouden vijf politieauto's en een helikopter betrokken zijn geweest en volgens getuigen reden de auto's op hem in om hem tot stilstand te krijgen.
De politie moeten nog bekend maken waarop de rapper gevolgd werd en waarom er geschoten is. Het lijkt er nu op dat de auto stilstond toen hij neergeschoten werd. Medische aandacht ter plekke mocht niet meer baten voor Itch.
De ouders van Itch hebben inmiddels aangeslagen gereageerd op de situatie: “I keep on asking myself why did police feel they had to do this. Was there no other way?” De rapper zou ook nog over enkele maanden voor de eerste keer vader worden.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-07-22 om 15.57.26

Stuntkabouter nog steeds in Frankrijk, nabestaanden filmmaker willen duidelijkheid na fataal ongeluk

NEWS22 jul, 15:58
Scherm­afbeelding 2026-07-22 om 16.12.26

Broer Samuel Onuha deelt statement en ziet gebeurtenissen Mykonos als een "psychische episode"

NEWS22 jul, 16:35
EA-FC-27-cover-art-announced

'EA Sports FC27 krijgt door regels rondom Ultimate Team opeens de minimale leeftijd van 16 jaar oud'

NEWS22 jul, 17:00
fernandohalman

Vrouw veroordeeld tot forse taakstraf en contactverbod voor stalken radio-dj Fernando Halman

NEWS22 jul, 15:44

Loading