Eredivisieclub in paniek geeft Ihattaren laatste kans op comeback

18 sep 2024, 23:18NEWS
ihattaren 1 710x434
Eerder deze week deed Mohamed Ihattaren een boekje open over de afgelopen jaren van zijn leven. Na de dood van zijn vader ging het snel bergafwaarts met het megatalent, maar het ziet er naar uit dat hij nog een kans krijgt om zich terug te vechten.
De voetballer kreeg te maken met mentale problemen en verliet club na club zonder resultaat. Hij kreeg hulp van o.a. Wesley Sneijder en Gerald Vanenburg, maar het mocht allemaal niet baten. In het eerder genoemde interview liet hij weten dat hij op zijn zwaarst 117 kilo woog, maar dat hij inmiddels rond de 84 zit.
Hij heeft naar eigen zeggen het perfecte team om zich heen verzameld en de pas de 22-jarige aanvallende middenvelder gaat er nog een keer voor. Hij heeft met zijn werklust schijnbaar zoveel indruk gemaakt dat hij bij RKC mag proberen om een comeback te maken, zo meldt Transferwatch.

Voor vaste lezers

Mis geen nieuws meer van Puna.nl

Open Google en kies Puna.nl als voorkeursbron.

Open Google ›

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

De Waalwijkers maken een beroerde competitiestart mee en kregen dit weekend al te maken met fans die de bus opwachtten. Als Ihattaren wedstrijdfit kan worden, moet hij het verschil gaan maken voor de club die nog op 0 punten staat.

HET LAATSTE NIEUWS

Scherm­afbeelding 2026-05-13 om 22.21.24

GTA 6 is nu te pre-orderen bij Nederlandse webshop onder unieke voorwaarde

NEWS03 jun, 12:48
Normal Photo Design-2

Ondanks vriendschap met Usyk neemt Anthony Joshua een opmerkelijk standpunt in na gevecht tegen Rico Verhoeven

SPORTS02 jun, 22:15
schermafbeelding 2024 09 16 om 133028

LSD-oprichter Nino vraagt via GoFundMe om hulp na maandenlange burn-out

NEWS03 jun, 18:08
Scherm­afbeelding 2026-05-05 om 14.07.51

Kanye West geland op Schiphol voor concerten in GelreDome

NEWS03 jun, 13:11
shutterstock_2509744101

Zwitserland in de problemen op WK: VS weigert basisspeler toegang

SPORTS03 jun, 13:33

Loading