Eredivisieclub in paniek geeft Ihattaren laatste kans op comeback

18 sep 2024, 23:18 NEWS
ihattaren 1 710x434
Eerder deze week deed Ihattaren">Mohamed Ihattaren een boekje open over de afgelopen jaren van zijn leven. Na de dood van zijn vader ging het snel bergafwaarts met het megatalent, maar het ziet er naar uit dat hij nog een kans krijgt om zich terug te vechten.
De voetballer kreeg te maken met mentale problemen en verliet club na club zonder resultaat. Hij kreeg hulp van o.a. Wesley Sneijder en Gerald Vanenburg, maar het mocht allemaal niet baten. In het eerder genoemde interview liet hij weten dat hij op zijn zwaarst 117 kilo woog, maar dat hij inmiddels rond de 84 zit.
Hij heeft naar eigen zeggen het perfecte team om zich heen verzameld en de pas de 22-jarige aanvallende middenvelder gaat er nog een keer voor. Hij heeft met zijn werklust schijnbaar zoveel indruk gemaakt dat hij bij RKC mag proberen om een comeback te maken, zo meldt Transferwatch.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

De Waalwijkers maken een beroerde competitiestart mee en kregen dit weekend al te maken met fans die de bus opwachtten. Als Ihattaren wedstrijdfit kan worden, moet hij het verschil gaan maken voor de club die nog op 0 punten staat.

HET LAATSTE NIEUWS

alexsoze

Alex Soze met sportwagen van bijna 100.000 euro betrokken bij auto-ongeluk in Dubai: "Dit ziet er niet best uit"

NEWS02 mei, 10:47
schermafbeelding 2024 06 04 om 171453jpg

Alles lijkt erop dat Kevin De Bruyne na dit seizoen bij bizarre club zijn voetbalcarrière gaat voortzetten

SPORTS02 mei, 12:39
1707465398 grand theft auto 6png

Slecht nieuws voor Grand Theft Auto fans: GTA 6 opnieuw voor lange tijd uitgesteld, maar krijgt wel een releasedatum

NEWS02 mei, 14:06
schermafbeelding 2025 05 02 om 070634

Tyjani Beztati voelt zich bestolen en uit frustraties over Glory Underground gevecht tegen Chico Kwasi: "Dit gevecht heb ik gewonnen"

NEWS02 mei, 7:08
schermafbeelding 2025 05 02 om 074918

ME moet opnieuw ingrijpen in Scheveningen na rellen, politie bekogeld door honderden jongeren

NEWS02 mei, 7:51