Hans Kraay Junior weigert Quincy Promes af te vallen in tv programma De Oranjezomer: "Hier heb ik niks op te zeggen"

10 jun , 11:40NEWS
editorial landscape
Quincy Promes heeft recent twee nieuwe advocaten in de arm genomen en zou van plan zijn terug te keren naar Nederland, onder voorwaarden. De voetballer, die momenteel in Dubai verblijft en daar op het tweede niveau voetbalt, wil in vrijheid zijn hoger beroep afwachten tegen veroordelingen voor drugshandel en het neersteken van zijn neef.
Zijn plannen leiden tot verbazing aan de talkshowtafel van De Oranjezomer. Voormalig profvoetballer Ronald de Boer reageerde scherp: “Die advocaten zullen toch niet helemaal krankjorum zijn?”
De discussie ontstond nadat Hans Kraay jr. een vraag kreeg over wat hij van de ‘nieuwe’ Promes vond. Maar de ESPN-analist hield zich op de vlakte. “Johnny, ik wil op alles antwoord geven, maar hier heb ik niks op te zeggen,” zei hij tegen presentator Johnny de Mol.

Aanbevolen Video

Scroll om verder te lezen.

Voetbalpresentatrice Noa Vahle liet zich daarentegen wel uit over de situatie. “Het is toch te naïef gedacht van hem? Het is heel duidelijk dat die twee nieuwe advocaten er op hameren om mee te werken in het hoger beroep. Dus hij vraagt eigenlijk om een tweede kans, terwijl hij zijn straf niet heeft uitgezeten. En hij wil het liefst meewerken en vrijblijven. Maar ook dat hij zijn voetbalcarrière weer op wil pakken. Alsof er een club in Nederland aan mee gaat werken.”
De Boer hoopt dat de advocaten van Promes met een sterker plan komen. Kraay jr. kreeg vervolgens de vraag of hij misschien een persoonlijke band heeft met de speler. “Ken jij hem goed ofzo?”, vroeg Olcay Gulsen. Waarop Kraay antwoordt: “Ik vind dit wel een hele complexe zaak. Ik vind het best wel opzienbarend.”
Vahle sloot af met een sneer naar Promes’ recente interview met RTL Boulevard: “Sympathie lukt niet. Wel knap dat Boulevard hem überhaupt voor de camera heeft gekregen, maar hij heeft niks gezegd in een interview van een half uur. Hij zegt in principe niks.”

HET LAATSTE NIEUWS

schermafbeelding 2025 06 10 om 093006

Wesley Sneijder haalt uit naar Rico Verhoeven en hoopt dat hij van zijn troon wordt gestoten: "Ik ben geen fan van hem"

NEWS10 jun, 9:30
schermafbeelding 2025 06 10 om 174400

Turkse voetbalclub meldt zich bij PSV voor Noa Lang

SPORTS10 jun, 17:45
schermafbeelding 2025 06 10 om 141252

Jamal Ben Saddik waarschuwt voor confrontatie met Rico Verhoeven tijdens Glory 100: “Of het evenement gaat niet door”

NEWS10 jun, 14:20
schermafbeelding 2025 06 10 om 124451

Verschillende artiesten staan stil bij verjaardag van overleden rapper Bigidagoe: “HBD in heaven big dawg”

NEWS10 jun, 12:47
schermafbeelding 2025 06 10 om 180720

Slecht nieuws voor Quincy Promes: Hof wijst verzoek om onder voorwaarden op vrije voeten rechtszaak bij te wonen direct af

NEWS10 jun, 18:08